Pur
Iedziļinieties Pur vēsturē. Sākot ar 1951. gadu
1951

Mazā varoņa dzimšana

Trauku mazgāšana vienmēr ir bijis nogurdinošs mājas darbs. Iepriekšēja papildu mērcēšana un trauku mazgāšana bija daļa no ikdienas rutīnas. 1951. gadā bijusī „Henkel” uzņēmuma filiāle „Bohme Fettchemie” vācu mājsaimniecēm izstrādāja mazu brīnumu: pirmo Pril produktu, kas sākotnēji bija pulvera formā. Tā pārsteidzošais tīrīšanas spēks un ādai draudzīgā formula padarīja trauku mazgāšanu pārsteidzoši vieglu. Ierastā trauku samitrināšanas rezultātā ar nelielu ūdens daudzumu ļāva tos nožāvēt pilnīgi tīrus. Atteikšanās no trauku slaucīšanas nozīmēja ne tikai mazāku darba slodzi – tas bija arī daudz higiēniskāks risinājums.

1959

Pril – šķidrā veidā

Kad pulveri trauku mazgāšanai tika pārdoti jau gandrīz desmit gadus, tos arvien biežāk sāka aizstāt šķidrie mazgāšanas līdzekļi. Vācu produkts „Pril” no jauna bija pirmatklājējs šajā jomā. Šķidrais mazgāšanas līdzeklis nekavējoties guva lielu popularitāti, un tas ir produkts, ko pazīstam arī šodien. Vissvarīgākais ir tas, ka tika vienkāršota dozēšana, ļaujot klientiem lietot tikai un vienīgi atbilstošo trauku mazgāšanas līdzekļa daudzumu. Tas bija revolucionārs solis ilgtspējības uzlabošanai.

1965

Pril Handmild

1965. gadā tika ieviests revolucionārais „Pril Hadmild” (ādai saudzīgs) produkts – pirmais trauku mazgāšanas līdzeklis, kas bija paredzēts sausām un jutīgām rokām. Pirms tam daudziem klientiem nācās valkāt cimdus, lai varētu nomazgāt traukus. Tagad tas vairs nebija nepieciešams.

2001

Pur - Baltijas tirgus iekarošana

Pur produkta ieviešana Baltijas tirgū 2001. gadā bija pavērsiena punkts trauku mazgāšanas līdzekļu tirgū. Pur unikālā formula, kuras pamatā ir vācu produkta „Pril” tehnoloģija, nodrošina vislabāko tauku sašķelšanu. Pateicoties jaunajām pudelēm un produktu veidiem, Pur regulāri lieto daudzās mājsaimniecībās visā valstī. Klientu atzinību izpelnās ne vien līdzekļa sastāvs, kas pastāvīgi tiek uzlabots, bet arī augstā produkta kvalitāte, labie rezultāti, inovācijas un jaunievedumi. Kopš tā laika Pur ir padarījis trauku mazgāšanu daudz vienkāršāku.

2006

Pur - rūpes par ādu

2006. gadā Baltijas valstīs tika ievest  jauns produkts Pur Balsam. Jaunais Pur produkts atrisināja ādas sausināšanas problēmu, kas pēc patērētāju domām bija viena no visbiežāk sastopamajām. Jaunā līdzekļa Pur Balsam sastāvā ir kalcijs, tas neizraisa ādas kairinājumu, sausumu un bojājumus. Tas ir jauns tīrības un izcilības līmenis ar vēl lielākām rūpēm par patērētāju.

2014

Pur Duo Power cīņai ar taukiem un cieti

2014. gadā tika ieviesta jauna trauku mazgāšanas līdzekļu paaudze - Pur Duo Power cīņai ar taukiem un sakaltušiem ēdienu atlikumiem. Jaunais fermentus saturošais Pur sastāvs, kā vienmēr, palīdz cīnīties ar taukiem un noņem rīsu, makaronu, kartupeļu un citu cieti saturošu produktu atlikumus. Ar jauno Pur trauku mazgāšanas līdzekli trauku mazgāšana ir vieglāka nekā jebkad agrāk.