Pur

Konfidencialitātes politika

 

1. Vispārīgie noteikumi
Kompānija „Henkel” ciena konfidenciālu informāciju saistībā ar jebkuru personu, kura ir kļuvusi par šīs tīmekļa vietnes apmeklētāju. Mēs vēlētos informēt jūs par to, kādu informāciju apkopojam un kādā veidā to izmantojam. Jūs uzzināsiet arī to, kā varat pārbaudīt apkopotās informācijas precizitāti un dot mums norādījumu par šādas informācijas dzēšanu. Informācija tiek apkopota, apstrādāta un izmantota stingrā saskaņā ar tajā valstī, kurā atrodas attiecīgā kompānijas „Henkel” struktūrvienība, kas atbild par personas datu aizsardzību, spēkā esošās likumdošanas prasībām. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu atbilstību spēkā esošās likumdošanas prasībām.

Šis paziņojums nav spēkā attiecībā uz tīmekļa vietnēm, uz kurām ved kompānijas „Henkel” tīmekļa vietnē esošās hipersaites.

2. Personas datu apkopošana, izmantošana un pārveidošana

Mēs apkopojam informāciju, kas attiecas uz noteiktām personām, tikai informācijas apstrādes un izmantošanas mērķiem un tikai tādā gadījumā, ja jūs brīvprātīgi esat sniedzis(-usi) informāciju vai skaidri paudis(-usi) piekrišanu tās izmantošanai.

Kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, noteikta informācija tiek automātiski ierakstīta kompānijas „Henkel” serveros sistēmas administrēšanas vai statistikas, vai rezerves mērķiem. Informācija, kas tiek ierakstīta, ietver jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja nosaukumu; jūsu IP adresi (dažos gadījumos); informāciju par jūsu tīmekļa pārlūka programmnodrošinājuma versiju; jūsu datora operētājsistēmu, kuru izmantojāt, lai apmeklētu mūsu tīmekļa vietni; tīmekļa vietņu adresēm, pēc kuru apmeklēšanas jūs atvērāt mūsu tīmekļa vietni, izmantojot hipersaiti; meklēšanas parametriem, ko izmantojāt un kas novirzīja jūs uz mūsu tīmekļa vietni.

Atkarībā no apstākļiem šāda informācija ļauj gūt secinājumus par to, kāda auditorija apmeklē mūsu tīmekļa vietni. Taču šajā kontekstā netiek izmantota jebkāda personīga informācija – drīkst izmantot tikai anonīmu informāciju. Ja kompānija „Henkel” nodod informāciju ārējam pakalpojumu sniedzējam, tiek veikti visi iespējamie tehniskie un organizatoriskie pasākumi, kas garantē informācijas nodošanu atbilstoši spēkā esošās likumdošanas prasībām.

Ja jūs brīvprātīgi sniedzat mums personīgo informāciju, mēs apņemamies neizmantot, neapstrādāt un nenodot šādu informāciju tādā veidā, kas neatbilst spēkā esošās likumdošanas prasībām. Jūsu personas datu izmantošana un izplatīšana bez jūsu piekrišanas ir iespējama, pamatojoties tikai uz tiesas lēmumu vai tādā kārtībā, kāda noteikta LR likumdošanā.

Jebkuras izmaiņas, kas tiks veiktas konfidencialitātes ievērošanas noteikumos, tiks publicētas šajā tīmekļa vietnē. Tas ļauj jums jebkurā brīdī iegūt informāciju par to, kādi dati ir mūsu rīcībā un kādā veidā mēs tos apkopojam un uzglabājam.

Ar „DoubleClick” mēs izmantojam „Google Inc.” pakalpojumu sniedzēju, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, lai attēlotu Jums atbilstošas reklāmas. Šim nolūkam tiek izmantotas sīkdatnes, kas nesatur nekādu personisko informāciju. Jūsu IP adrese arī tiks izmantota sīkdatņu izveidei. „DoubleClick” sīkdatnes izmanto pseidonīmu identifikācijas numuru, kas piešķirts Jūsu pārlūkprogrammai, lai pārbaudītu pievilcīgas reklāmas un tās, kas parādās uz ekrāna. Tas ļauj „Google” un tā partneru vietnēm attēlot reklāmas, pamatojoties uz Henkel lapu vai citu vietņu iepriekšējiem apmeklējumiem. „Google” nosūta un saglabā informāciju, kas iegūta no „DoubleClick” sīkdatnēm uz serveri.

Dati tiek pārsūtīti trešajām personām tikai tiesību aktu noteikumu vai līgumiskās datu apstrādes ietvaros. Apmeklējot Henkel vietni, Jūs piekrītat iepriekš minēto datu izmantošanai un iepriekš aprakstītajai „Google” veiktajai apstrādei. Jūs varat neļaut sīkdatņu uzglabāšanu Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos. Ja Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai kopumā, bet tomēr Jūs neapmierina „DoubleClick” sīkdatņu izmantošana, Jūs varat izmantot šo saiti un lejupielādēt un instalēt pārlūkprogrammas spraudni, lai deaktivizētu „Google” pakalpojumu „DoubleClick”.

3. Datu drošība

Kompānija „Henkel” apņemas rūpīgi glabāt jūsu personas datus un veikt visus iespējamos piesardzības pasākumus, lai pasargātu jūsu personas datus no nozaudēšanas, nepareizas izmantošanas vai personas datu mainīšanas. Kompānijas „Henkel” partneriem, kuriem ir pieeja jūsu datiem, kas ir nepieciešami, lai sniegtu jums pakalpojumus kompānijas „Henkel” vārdā, ir līgumsaistības ar kompāniju „Henkel”, kuru ietvaros tiem ir pienākums ievērot šīs informācijas konfidencialitāti. Kompānijas „Henkel” partneriem nav tiesību izmantot tiem sniegto informāciju jebkādiem citiem mērķiem.

4. Nepilngadīgu patērētāju personas dati

Kompānija „Henkel” neapkopo informāciju attiecībā uz patērētājiem, kuri nav sasnieguši 14 gadu vecumu. Nepieciešamības gadījumā mēs varam īpaši palūgt bērnam nesūtīt mums jebkādu personīgo informāciju. Ja bērna vecāki vai citi likumīgie pārstāvji konstatē, ka bērni ir izpauduši kompānijai „Henkel” jebkādu informāciju, un uzskata, ka bērna sniegtā informācija ir jāiznīcina, vecākiem vai citiem likumīgajiem pārstāvjiem ir jāsazinās ar mums, izmantojot tālāk norādīto adresi (skatīt 6. punktu). Šādā gadījumā mēs nekavējoties izdzēsīsim bērna personīgo informāciju.

5. Palīgprogrammatūra

Lai nodrošinātu ērtāku mūsu tīmekļa vietnes lietošanu, mēs izmantojam palīgprogrammatūru sīkfailus („cookies”) – nelielu datu bloku, kas īslaicīgi iestatāms jūsu personāldatora cietajā diskā un kas nodrošina ērtāku kompānijas „Henkel” tīmekļa vietnes lietošanu. Informācija, kas ir iekļauta „cookies”, uzlabo navigāciju tīmekļa vietnē un veicina lietotāja labvēlīgas attieksmes veidošanos pret tīmekļa vietni. Palīgprogrammatūrai, ko mēs izmantojam, nepiemīt nekādu personas datu „atcerēšanās” funkcija. Vairākums tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem mūsu palīgprogrammatūru. Jūs varat novērst mūsu palīgprogrammatūras iestatīšanu savā personāldatorā, mainot savas tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus. Jūs varat arī izdzēst savā datorā iestatīto palīgprogrammatūru jebkurā laikā, izdzēšot īslaicīgos interneta failus (izvēlnes sadaļa: Tools/Extras – Internet options).

6. Jūsu ierosinājumi un jautājumi

Uzglabājamos datus kompānija „Henkel” izdzēsīs, beidzoties glabāšanas periodam, kas noteikts likumdošanā vai līgumā, vai arī gadījumā, ja kompānija „Henkel” atcels vienu vai otru datu glabāšanu. Jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt jūsu informācijas dzēšanu no kompānijas „Henkel” datu bāzes. Jums ir tiesības arī jebkurā laikā atcelt savu piekrišanu jūsu personas datu izmantošanai vai pārveidošanai. Šādos gadījumos, kā arī tad, ja jums ir citi ierosinājumi, kas saistīti ar jūsu personas datiem, lūdzam jūs sūtīt vēstuli pa pastu, kas adresēta kompānijas Komunikāciju nodaļai, adrese: Ropažu iela 10, Rīga, LV-1039, vai pa e-pastu[p1] . Lūdzam sazināties ar mums arī gadījumā, ja vēlaties uzzināt, vai mēs apkopojam informāciju par jums un kādu tieši, ja apkopojam. Mēs centīsimies nekavējoties izpildīt jūsu ierosinājumus.

7. Sociālā tīkla „Facebook” spraudņi

Mūsu tīmekļa vietnes lapu tehniskais aprīkojums ietver sociālā tīkla facebook.com spraudņus, kura vadība tiek veikta no kompānijas „Facebook Inc.” mītnes vietas ASV, Kalifornijas štats, CA 94304, pilsēta Paloalto, Kalifornijas gatve 1601 („Facebook”).

Šie spraudņi var būt poga „Like” vai attiecīgi poga „Man patīk” tīmekļa vietnē „Facebook”. Ja jūs atvērsiet vienu no mūsu tīmekļa vietnes lapām, kas ir aprīkota ar šādu spraudni, jūsu tīmekļa pārlūkprogramma savienos jūs tieši ar „Facebook” serveriem un uz ekrāna parādīsies spraudnis, kas reģistrēts, izmantojot jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu. Spraudnis nodos „Facebook” serverim informāciju par to, kuras mūsu tīmekļa vietnes lapas jūs apmeklējāt. Ja jums ir konts tīmekļa vietnē „Facebook” un jūs esat pieteicies savā kontā, tad, apmeklējot mūsu tīmekļa vietnes lapas, „Facebook” sasaistīs šo informāciju ar jūsu kontu.

Lietojot jebkuras spraudņu funkcijas (piemēram, nospiežot pogu „Man patīk” vai komentējot), šī informācija tiek sinhronizēta ar jūsu kontu tīmekļa vietnē „Facebook”.

Papildinformāciju par datu apkopošanu un izmantošanu, ko veic tīmekļa vietne „Facebook”, kā arī par tiesībām un iespējām saistībā ar personas datu aizsardzību šajā kontekstā, var atrast sadaļā par datu aizsardzību tīmekļa vietnē „Facebook”.

Lai izvairītos no saiknes starp tīmekļa vietni „Facebook” un mūsu tīmekļa vietnes lapām, kā rezultātā informācija tiek sasaistīta ar jūsu kontu, jums ir jāizrakstās no konta tīmekļa vietnē „Facebook” pirms mūsu tīmekļa vietnes lapu apmeklēšanas.